OfertaDla klientaReferencjeWażne telefonyCertyfikatyKontaktRODO
Strona główna

                                                                                                                  

 

 

W związku z zagrożeniami wynikającymi z rozprzestrzeniającej się w Polsce pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy, że w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa ograniczamy kontakt bezpośredni do minimum. Prosimy o kontaktowanie się telefonicznie i mailowo, a w przypadku koniczności odebrania np. zaświadczenia, prosimy o umówienie się ze swoim administratorem na konkretną godzinę i przyjście do biura w określonym terminie. W przypadku konieczności wizyty w biurze prosimy o założenie maseczki i zachowanie odpowiedniego dystansu.

Zarząd


INTERLOKUM w ramach administrowania i zarządzania nieruchomościami oferuje swoim Klientom profesjonalizm, stosowanie wysokich standardów oraz skuteczność w działaniu. Założycielem firmy jest Zbigniew Jackowski licencjonowany zarządca nieruchomości. Właścicielami firmy są E.Zbieżak, M.Krystecka  Firma posiada duże doświadczenie na rynku zarządzania w całej rozciągłości procesu. 

 

Nasza oferta obejmuje kompleksowe zarządzanie nieruchomością, w tym bieżące utrzymanie nieruchomości wspólnej oraz świadczenie usług doradczych właścicielom lokali w odniesieniu do uzasadnionego inwestowania w nieruchomość wspólną, zgodnie z rocznymi planami gospodarczymi zarządzania nieruchomością i oczekiwaniami właścicieli. Mając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oferujemy w ramach wynagrodzenia szeroki wachlarz usług, od pełnej obsługi księgowej, po bieżącą obsługę eksploatacyjną i techniczną. Zapewniamy nadzór właścicielski nad większością robót remontowych. Współpracujemy z wykonawcami z różnych branż i możemy polecić wielu sprawdzonych przedsiębiorców budowlanych.


Wszyscy pracownicy Interlokum mają zawarte umowy o pracę, posiadają ważne badania lekarskie i szkolenia BHP. 

Zapraszamy do współpracy!
Strona główna
Oferta
Dla klienta
Referencje
Ważne telefony
Certyfikaty
Kontakt
RODO